List od księżniczki Disneya

Lubisz spełniać marzenia swoich dzieci? Nie masz pomysłu na prezent świąteczny dla córki albo siostrzenicy? Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś/aś “tak”, ten artykuł baaardzo Ci się spodoba. A jeśli szukasz prezentu dla syna możesz zajerzeć tutaj. 

Niedostępne Disnejlendy

Czyż nie każdy lubi bajki Disneya? Oczywiście każdy ma swoją ulubioną, mało tego nawet swoje ulubione postacie. Dlatego też takim powodzeniem cieszą się Disney Landy i Disney Worldy – problem w tym, że umiejscowione są stosunkowo daleko od naszego miejsca zamieszkania i nie każdy może pozwolić sobie na taką wycieczkę.

Jest jednak alternatywa:)

aurora-disney-princess-snow-white-fanpop

Disney world posiada usługę, w ramach której możesz na podany niżej adres wysłać (a raczej Twoje dziecko) list do wybranej księżniczki z bajki disneya. W odpowiedzi otrzyma fotografię lub pocztówkę z wizerunkiem księżniczki i autograf. Poniżej znajdziecie adresy oraz przykładowe zdjęcia:

Walt Disney World Communications

P.O. Box 10040

Lake Buena Vista,
FL 32830-0040

z dopiskiem na kopercie do jakiej księżniczki kierowany jest list (po angielsku)
Cinderella-autograph-224x300

Jest też możliwość otrzymania czarno-białych fotografii. Są po prostu bajeczne. By otrzymać czarno białe wysyłamy pod inny adres:

Walt Disney Company

Attn: Fan Mail Department

500 South Buena Vista Street

Burbank, CA 91521
Disney-Autograph-Pictures-300x161

Na zdjęcie trzeba będzie trochę niestety poczekać. Więc pewnie zamiast na Boże Narodzenie będzie na urodziny albo Wielkanoc. Ale na list od księżniczki – warto:)