“Pokaż mi swoją mapę marzeń a powiem Ci,
jakim człowiekiem jesteś
i jakim człowiekiem będziesz.”

Wizualizacja procesu i efektu docelowego po prostu działa.  Testuję od 10 lat.
A Ty zasługujesz, żeby korzystać z najskuteczniejszych technik

pomocnych w pełnieniu roli serca i głowy rodziny, najlepiej jak potrafisz.

37 stron

300+ gotowców

5 narzędzi

Zajrzyj do środka:

czytaj gdziekolwiek chcesz

 • E-booka w postaci PDF możesz czytać na każdym urządzeniu.
 • Jak masz na tym urządzeniu dostęp do Internetu to aktywne linki z e-booka poprowadzą Cię prosto do np. biblioteki obrazków, instrukcji na YouTubie czy programu graficznego z możliwością edycji online.
 • Swoją rodzinną mapę marzeń możesz zatem stworzyć jeszcze w trakcie czytania e-booka, bez pobierania i instalowania programów – wszystko online, najprościej jak się da.

Poznaj autorkę

Angelika M. Talaga to neuropedagog, trener rodziców i popularyzator nauki. Prywatnie mieszkająca w Londynie, żona i mama dwójki. Na co dzień przekształca swoją wiedzę i doświadczenie w narzędzia, metody i strategie dla rodziców pomocne w wychowaniu kreatywnych, przedsiębiorczych i myślących dzieci. Główne obszary ekspertyzy to: neuroedukacja, przedsiębiorczość dzieci (w tym edukacja finansowa i rozwój osobisty) oraz alternatywne metody uczenia.

Angelika pisze bloga, nagrywa podcasty i prowadzi grupę Treningu Mentalnego Rodzica™ dla ambitnych rodziców. Szkoli grupowo i indywidualnie od 2011 roku, co dało możliwość sprawdzenia wszystkich edukacyjnych strategii i metod wraz z dziećmi, które dziś są już zaradnymi nastolatkami. Zebrane w ten sposób bogate portfolio studiów przypadków, pozwala na odpowiedzi na Twoje najbardziej niecodzienne pytania. Od czasu gdy pokonała depresję poporodową sporą część swojej pracy zawodowej skupia na Treningu Mentalnym Rodziców™, by jeszcze lepiej ich wspierać w najważniejszej misji życiowej przed którą może stanąć człowiek. Angelika wierzy, że rodzicielstwo to sport ekstremalny a dobre wychowanie dziecka to sport zbiorowy. Dlatego rodzic, tak jak sportowiec, potrzebuje dobrej drużyny i zastępu ekspertów od specjalistycznych dziedzin wraz z treningiem mentalnym, bo to praca 24/7.

Obecnie związania z Institute of Education, University of London na kierunku MSc Educational Neuroscience. Ukończyła studia podyplomowe – kierunek Neurodydaktyka. Jest również absolwentką kierunku International Business z wykładowym angielskim. Certyfikowany moderator Modelu Fryburskiego (neurodydaktycznego szkolenia nauczycieli), certyfikowany pedagog Montessori oraz certyfikowany Tutor pierwszego stopnia. Wykładowca na Ogólnopolskim Sympozjum Naukowym Neurodydaktyki w Katowicach oraz Ogólnopolskiej Konferencji Neurodydaktycznej w Warszawie.

podpispng

Swoją wiedzą dzieliłam się m.in. dla:

Spis treści:

 1. Wstęp.
 2. Co.
  1. Czym jest mapa marzeń.
  2. Czym jest rodzinna mapa marzeń.
 3. Po co.
  1. Czy to nie lekka przesada?
  2. Prawo przyciągania.
  3. Wizualizacja sportowa i trening mentalny.
 4. Jak.
  1. Wizja rodziny.
   1. Po co Wam wizja i znajomość potrzeb.
   2. Narzędzie #1: Rodzinny meeting.
   3. Narzędzie #2: Lodówkowa rozgwiazda.
   4. Narzędzie #3: Sto pytań.
  2. Praktyka.
   1. Jakich obrazów szukać.
   2. Koncepcja składania map.
   3. Gdzie szukać obrazów.
   4. Jak złożyć mapę.
   5. Jak z mapy korzystać.
 5. Zakończenie.

Dołącz do setek rodziców, którzy stworzyli już
swoją Rodzinną Mapę Marzeń™

sama reka

Stwórz skuteczną mapę marzeń aby uzyskać dokładnie takie życie dla swojej rodziny, jakiego chcesz w 2021 roku i później.

300 + gotowych obrazków, które możesz od razu wkleić na swoją tablicę
5 narzędzi do tworzenia koncepcji skutecznej mapy
skleisz swoją mapę marzeń bez pobierania czy instalowania programów
✔ dostęp do e-booka natychmiast po dokonaniu płatności

Jesteś chroniony dzięki 
30-dniowej Gwarancji Satysfakcji Godmother

Kupując książkę w księgarni, możesz przejrzeć jej zawartość przed zakupem. Kupując ubrania dzieciom możesz je w domu przymierzyć i zwrócić, w razie gdyby nie pasowały. Wierzę, że dokładnie taki sam komfort powinien dotyczyć treści edukacyjnych w Internecie. Dlatego oferuję Ci bezwarunkową 30-dniową gwarancję satysfakcji żebyś mógł zdecydować czy jest to produkt dla Ciebie.

Jeśli zawartość e-booka nie spełni wszystkich Twoich oczekiwań, masz prawo w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny zrezygnować z zakupu by otrzymać 100% zwrotu na konto. Możesz się zastanowić i rozmyślić. Niczego nie ryzykujesz.  A możesz zyskać jedną z najlepszych inwestycji w świadome tworzenie rodziny, o jakiej marzysz.