Na wstępnie zaznaczam, że blog jest inicjatywą prywatną, nie polecam więc produktów i usług, do których nie jestem przyjaźnie nastawiona:) Ponadto Godmother zajmuje się sferą intelektualnego rozwoju dzieci, dlatego też nie recenzuję smoczków, nocników czy ubrań dziecięcych. Poniżej przedstawiam proponowane formy współpracy:

  • Wpis sponsorowany
  • Podcast sponsorowany
  • Konkurs z nagrodami
  • Testy produktów lub usług
  • Recenzje
  • Kampanie kreatywne (zaskocz mnie!)

Wszelkie negocjacje i szczegóły: godmother[at]godmother.pl

Szukasz Mówcy

w temacie szeroko pojętej

edukacji?

 

Oto ja we własnej osobie. Będzie mi bardzo miło
wystąpić na Twoim wydarzeniu.

Moje doświadczenie

jako mówcy publicznego

Przemawiam publicznie od 2009 roku. Od 2011 roku działam aktywnie w organizacji Toastmasters International zrzeszającej mówców publicznych z całego świata. Ukończyłam tam z sukcesem poziomy Kompetentnego Mówcy, Zaawansowanego Mówcy Brązowego, Zaawansowanego Mówcy Srebrnego i obecnie pracuję nad zdobyciem finalnego złotego poziomu. W ramach organizacji Toastmasters przemawiałam w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Singapurze i USA. Wygłaszałam mowy zarówno dla 10 i 500 osób, które trwały od 7 minut do 8 godzin.

 

Chcesz przekonać się na co mnie stać?

Oto kilka z moich wystąpień

Prowadzę wykłady i prelekcje w obszarach: alternatywnej edukacji, intelektualnego rozwoju dzieci, rozwoju osobistego dzieci, edukacji finansowej dzieci oraz neuroedukacji. Treść prezentacji każdorazowo dostosowuję do publiczności oraz wspólnie ustalonych kryterów, co gwarantuje jej maksymalnie satysfakcjonujący odbiór. Wszystkie tematy mogą zostać wygłoszone w formie wykładu (45 min – 90 min) albo poprowadzone w formie warsztatu (2h+).

 

Zobacz tematy,

cieszące się największym powodzeniem

Twój następny krok

Bardzo mi miło, że bierzesz mnie pod uwagę jako mówcę na Twoim wydarzeniu! Następnym krokiem będzie bezpośredni kontakt – napisz mi maila z terminem wydarzenia, aby sprawdzić moją dyspozycyjność. Później omówimy szczegóły i wzajemne oczekiwania. Mój email to godmother[at]godmother.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

KRÓTKIE BIO

Angelika M. Talaga to neuropedagog, trener rodziców i popularyzator nauki. Prywatnie żona i mama. Na co dzień przekształca swoją wiedzę i doświadczenie w narzędzia, metody i strategie dla rodziców pomocne w wychowaniu kreatywnych, przedsiębiorczych i myślących dzieci. Główne obszary zainteresowań Angeliki to: neuroedukacja, przedsiębiorczość dla dzieci (w tym edukacja finansowa i rozwój osobisty) oraz alternatywne systemy edukacji. Entuzjastka wolnego rynku, rozwoju osobistego i zdrowego odżywiania. Kobieta z misją. Więcej na www.godmother.pl.

BIO

Angelika M. Talaga to  neuropedagog, trener rodziców i popularyzator nauki.  Jako założycielka i trener w firmie Godmother Sp. z o.o. zajmuje się rozwojem osobistym i intelektualnym dzieci oraz edukacją rodziców. Nie uczy dzieci, bo lepiej to robią rodzice – tylko muszą wiedzieć jak. Angelika więc zawodowo dostarcza rodzicom gotowe narzędzia i strategie wychowawcze.

Głównymi obszarami zainteresowań Angeliki są: neuroedukacja, przedsiębiorczość dla dzieci (w tym edukacja finansowa i rozwój osobisty) oraz alternatywne systemy edukacji. W tych dziedzinach współpracowała m.in. z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, Uniwersytetem Śląskim w Katowicach, WSG w Bydgoszczy, uczelnią ASBiRO, radiem Kontestacja czy stowarzyszeniem Libertarianie. Wykładowca na Ogólnopolskim Sympozjum Naukowym Neurodydaktyki oraz Ogólnopolskiej Konferencji Neurodydaktycznej.

Obecnie związania z Institute of Education, University of London na kierunku MSc Education Neuroscience. Ukończyła studia podyplomowe – kierunek Neurodydaktyka – na bydgoskiej WSB. Jest również absolwentką kierunku International Business z wykładowym angielskim na poznańskiej WSB. Certyfikowany moderator Modelu Fryburskiego (neurodydaktycznego szkolenia nauczycieli), certyfikowany pedagog Montessori oraz certyfikowany Tutor pierwszego stopnia.

Za pomocą wystąpień publicznych promuje niekonwencjonalne rozwiązania w dziedzinie rozwoju dzieci i edukacji. Przemawiała m.im. w Dzień Dobry TVN, programie Uwaga! Po uwadze, radiu Afera, na konferencji TEDx Bydgoszcz oraz  TEDx KoninED. Swoje doświadczenie sceniczne zdobywa między innymi na scenie Toastmasters International – organizacji non profit, której jest aktywnym członkiem od 2011 roku.

Prywatnie to entuzjastka wolnego rynku, rozwoju osobistego i zdrowego odżywiania. Z pasji do filozofii politycznej i przemawiania publicznego współzałożyła Kontestmasters – klub liderstwa i retoryki, gdzie każdy może trenować się w debatowaniu, erystyce i sztuce improwizacji.

Angelika M. Talaga. Tworząc firmę chciała, by na całym świecie potencjał z jakim rodzą się dzieci, spotykał się z możliwościami jakie mogą zapewnić im dorośli.  Więcej na temat jej działalności na www.godmother.pl.

Multimedia do pobrania

Wzmianki w mediach

I can speak English and I’m able to perform in this language.
For more information contact: godmother[at]godmother.pl